Była modelka, która została uzdrowicielką duchową, opowiada, jak szamanizm może zmienić twoje życie

Szamanizm jest ostatnio praktyką popularną wśród hollywoodzkich gwiazd. Obejmuje praktykującego, który wchodzi w interakcję ze światem duchowym m.in. poprzez odmienne stany świadomości; takie jak trans, aby uporać się z wyzwaniami i problemami w życiu.

Gwyneth Paltrow uznała kiedyś szamana Dureka z Los Angeles za „światło w lśniącej zbroi” dzięki jego specjalnym mocom leczniczym. A 50-letnia Lisa, która trenowała zaawansowany szamanizm, hipnoterapię i reiki, zwróciła się do praktyki szamańskiej, gdy opłakiwała swojego byłego męża i ojca.

Mówi: „Ludzie myślą, że szamanizm to „człowiek na górze” ubrany w tradycyjne szaty, ale ja jestem miejskim szamanem, który używa hipnoterapii (w celu stłumienia jednej strony mózgu) i technik oddychania, aby pomóc ludziom być wiernym swojej duszy. “

Oto wskazówki dotyczące włączania szamanizmu do codziennego życia…

Trans

Czy kiedykolwiek jechałaś gdzieś i nie zarejestrowałaś podróży, dopóki nie dotarłaś do celu? Prawdopodobnie byłaś w transie. „To relaksujący, ale świadomy stan między byciem czujnym a zahipnotyzowanym” – mówi Lisa i jest to bardzo przydatne. Kiedy już znajdziesz się w tym zmieniającym świadomość stanie, możesz „otworzyć się na swoje wyższe ja” i pracować nad swoimi problemami.

Otrząsanie się

„Co często robi lew po ataku? Otrząsa się” – mówi Lisa. „My, ludzie, zapomnieliśmy o tym. Trauma jest utrzymywana na poziomie komórkowym, trzymasz ją w swoim ciele – i musisz się jej pozbyć”. Lisa sugeruje zrzucenie zahamowań i potrząsanie ciałem od stóp do głów przez kilka minut, aby „wprowadzić cię w zupełnie inny stan”.

Rytuał

„Jednym z rytuałów podczas pełni księżyca jest zapalenie świecy” – mówi Lisa. „Zapisz wszystkie rzeczy, których chcesz się pozbyć, a które już ci nie służą. Ostrożnie spal papier i wiedz, że oczyszczasz miejsce na wszystkie dobre rzeczy, które nadchodzą. Następnie zdmuchnij świecę, aby dokończyć rytuał. “

Kiedy nadchodzi nów, który reprezentuje nowe początki, nadchodzi czas, „aby napisać, co chcesz wnieść do swojego życia. Napisz to tak, jakbyś już to miała, na przykład „Dziękuję za moje zdrowie” lub „Dziękuję za nową pracę . Pisząc to w przyszłości, zostawiasz to w przyszłości.”

Bądź boginią

„Noc kąpielową nazywam czasem bogini”, mówi Lisa. „Przypomnij sobie, że korzystanie z ciepłej i zimnej wody to luksus. Doceń to. „Dodaj himalajską sól morską do ulubionych olejków eterycznych (zawsze najpierw dobrze wymieszaj, aby olej nie unosił się na wierzchu). Wyobraź sobie, że woda zmywa energie, które już ci nie służą i wszelką negatywność.”

„Przełam kij”

Jeśli coś cię naprawdę niepokoi, Lisa sugeruje znalezienie kija podczas spaceru. „Jeśli jest coś, z czym się zmagam”, mówi, „trzymam kij obiema rękami i myślę o tym, co to jest – o byłym chłopaku, czy o kłótni. Kiedy poczujesz się gotowa, przełam kij na pół i rozrzuć w różne strony. „Łamiąc kij, kończysz pewne zachowanie i dosłownie wyrywasz się z niego”.

Użyj lodu

Guru dobrego samopoczucia od dawna opowiadają się za pracą z oddechem. Lisa ma sztuczkę, jeśli walczysz z atakiem paniki. „Zarządzaj hiperwentylacją, umieszczając dwie kostki lodu w dłoniach. Oddychaj przez nos – wydech musi być dłuższy niż wdech.

Źródło: https://www.ok.co.uk/lifestyle/lisa-butcher-shamamism-healing-spiritualism-26106774