Joga Szamańska

BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE WPADŁAŚ/ WPADŁEŚ Z WIZYTĄ 

Na początek zachęcam, abyś zapoznała się/ zapoznał się ze zwiastunem przykładowych zajęć Jogi Szamańskiej oraz krótkim opisem, który ma za zadanie trochę przybliżyć, czym jest a czym nie jest Joga Szamańska.

CZYM JEST JOGA SZAMAŃSKA, A CZYM NIE JEST?

 Metodyka Jogi Szamańskiej różni się od tradycyjnych zajęć jogi. Jest to metoda, którą tworzę i która ewoluuje wraz ze mną,

 Wszystkie narzędzia, jakich tu używamy, w tym asany, są narzędziami, które mają być pomocne w pogłębieniu kontaktu ze sobą. Połączenie ze swoją istotą, swoją autentycznością, duszą, czystym światłem, jest nadrzędnym celem, do którego dążymy.

 Pozycje ciała, dźwięk, wibracje, medytacje, mudry to są narzędzia, które mają nam pomóc odpowiednio poruszyć i ukierunkować energię.

 Stosujemy ruchy ciała dostępne dla wszystkich. Nie jest naszym celem dążenie do tego, aby pozycje były wykonane perfekcyjnie. Nie są to pozycje, które mają zrobić na kimkolwiek wrażenie, czy zachwycać stopniem skomplikowania.

 W miarę jak pogłębia się moje połączenie z naturą, z otwartością na przewodnictwo, rośnie też moja umiejętność eksperymentowania z ruchem, dźwiękiem, rytuałami. W taki sposób, aby było to jak najbardziej adekwatne, pomocne i zgodne z potrzebami danej osoby czy grupy .

 Z kolei afirmacje, to co mówię podczas zajęć ma na celu pomóc przeprogramować nasz umysł lub poruszyć zablokowane emocje. Dzieje się to również poprzez moją energię, zawartą także w głosie. I chociaż cały czas przechodzę jeszcze różne procesy oczyszczania/ uwalniania swojej energii, to otrzymałam od swoich przewodników polecenie, aby w taki właśnie sposób pomagać. Pomagać tym, którzy są na tę pomoc otwarci i którzy jej poszukują.

 Można powiedzieć, że Joga Szamańska jest specyficzną formą terapii. Terapii, której celem jest uzdrawianie, oczyszczanie energii czy podnoszenie wibracji. Po to, aby zacząć w pełni doświadczać cudu życia, do jakiego zostaliśmy stworzeni.

 Jest to oczywiście jedna z wielu dostępnych form. Ta forma nie z każdym będzie rezonowała, ale po to właśnie mamy taką różnorodność, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Wierzę, że każdy z nas tak czy inaczej jest kierowany do tych rozwiązań, które są dla niego najlepsze.

Możesz również obejrzeć przykładowe zajęcia, które znajdziesz na kanale YouTube.