Nów Księżyca

5 tematów związanych z nadchodzącym nowiem 🌙🌚🌛

1. Nowe, nieznane, transformacja

Zbliżamy się nieubłaganie do wrześniowego nowiu, do mocnego czasu nowych początków. I chociaż tak naprawdę każdego dnia umieramy i rodzimy się na nowo, a przynajmniej Ci z nas, którzy mają trochę uważności na siebie, to wrześniowy nów jest czasem szczególnym. Jest to również początek nowego roku numerologicznego. I być może, tak jak wyczytałam niedawno, jest to sztuczny podział nie opierający się na właściwych przesłankach, bo niby dlaczego nowy rok numerologiczny miałby się zaczynać akurat we wrześniu, to jednak zauważam wokół siebie mocny ruch w kierunku nowych początków i to nie tylko w swoim życiu.

Nów zawita do nas 15.09. z samego rana, ale jak wiadomo energia nowiu czy pełni jest już mocno odczuwalna na 3 dni przed i po, więc jest duża szansa, że w tym momencie masz świadomość tego, że idzie nowe (bądź, że nie idzie). Czasami jest tak, że wyczuwamy co to ewentualne nowe za sobą przyniesie, ale tym razem to nowe wydaje się być wielką niewiadomą. Czujemy, że coś może się wydarzyć, bo energia zaczyna się poruszać, ale nie jesteśmy w stanie dostrzec jeszcze co to może być. Być może to oznaki nadchodzącej transformacji, może jakiegoś przełomowego momentu, a może po prostu zmiany świadomości w jakimś aspekcie.

2. Porządki, detoks, oczyszczenie starego

Jak wiadomo, aby przyszło nowe, należy oczyścić stare. Wszelkie nieoczyszczone resztki, czy to w ciele, czy w umyśle, czy fizycznie blokujące drogę ku nowemu w naszym życiu, potrzebujemy doczyścić, aby być w pełni gotowym na to nadchodzące nowe. I być może chodzi o zwykłe puszczenie starego światopoglądu, a być może przejście na detoks sokowy, choćby tylko na jeden dzień (najlepiej dzień nowiu), a może odpuszczenie żalu po czymś co się skończyło. Wszystko co nie ciągnie nas „ku życiu”, należałoby oczyścić.

3. Zbiory za rok 2023

Podsumowanie dotychczasowych działań, intencji, co się udało, co się nie udało, co trzeba zmienić, aby jeszcze rok 2023 uznać, za udany. Czas refleksji, chwila zastanowienia, czy zmierzam we właściwym kierunku, czy we właściwy sposób itp. (Jeśli otrzymujesz ode mnie newslettery, w najnowszej wiadomości ode mnie znajdziesz link do pobrania Zeszytu Ćwiczeń “Przegląd roku 2023”, a jeśli nie pobierz tutaj).

4. Zarządzanie swoimi wibracjami, swoimi myślami, swoim stanem

Niezależnie od okoliczności, to Ty masz moc, aby decydować o swoich wibracjach, o swoich myślach, o tym czemu dajesz uwagę. Ty kreujesz swoją rzeczywistość. Jeśli ta rzeczywistość Ci się nie podoba, przyjrzyj się swoim myślom i swoim wibracjom.

5. Regularne praktyki

Dbałość o systematyczne praktyki, które pomagają się ugruntować, wycentrować, połączyć się ze swoim Wyższym Ja itp. Przybiera na znaczeniu. W miarę napływu coraz więcej światła na Ziemię, zwiększania częstotliwości drgań Ziemi, bardzo ważne jest, a będzie coraz ważniejsze, aby zadbać o swoją równowagę, o harmonię ciała, energii i umysłu. Wesprzeć się praktykami, które pomagają nadążać za zmianami energetycznymi, a także świadomościowymi.

Wrześniowy nów w Pannie wyjątkowo sprzyja rozpoczynaniu codziennych praktyk i rytuałów. Panna to znak, który przypomina nam, że potrzebujemy codziennych rytuałów. To, co powtarzamy codziennie jest tym, co tworzy nasze życie. A energia tego nowiu jest jak laser, bardzo skupiona i może być potężna, jeśli potrafimy świadomie z niej skorzystać. To idealny czas, aby podjąć zobowiązanie, a jednocześnie za tym zobowiązaniem koniecznie przynajmniej jedno, nawet minimalne działanie, potwierdzające nasze zdecydowanie. Wtedy laser ma możliwość, aby zadziałać jak generator wielkiej energii i zmian, które zaczynają się od małych czynności w naszym codziennym życiu.

Love, Light & Consciousness
Sylwia

*******
Weź aktywną rolę w kształtowaniu swojej rzeczywistości i tworzeniu życia zgodnego z prawdziwymi pragnieniami Twojej duszy. Włącz do swojej codziennej rutyny małe rytuały i praktyki alchemiczne. Dołącz do WeGrow, uwolnij pełnię swojej mocy i zacznij świadomie kreować swoje życie! Skorzystaj z bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego!