O mnie

“Miej wielkie serce i szeroko otwarty umysł”

Moją misją życiową są działania na rzecz podnoszenia świadomości na Ziemi, niesienie światła i miłości oraz pomocy każdemu, kto pragnie wrócić do SIEBIE, odzyskać swoją MOC, podążać drogą SERCA i żyć w zgodzie z autentycznym głosem swojej DUSZY.

Witaj,

Nazywam się Sylwia Falba i jestem przewodnikiem na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Pracuję z energiami oraz technikami/ narzędziami/ metodami z obszarów jogi, szamanizmu, terapii kwantowych czy psychologii.

Pracuję z ciałem, ruchem, dźwiękiem, głosem, asanami, mudrami, mantrami, afirmacjami, czakrami i subtelną energią, a także sprzymierzeńcami ze świata natury (m.in. kambo, rape). Pomagam m.in. w odnalezieniu drogi własnej duszy, w otwieraniu czakry serca i łączeniu się ze swoją istotą, autentycznością i mocą, uwolnieniu blokad energetycznych w ciele, uwolnieniu stresu i zadbaniu o zdrowie. Jako mentor witalny pomagam we wprowadzeniu zmian w czterech obszarach dobrostanu, do których zalicza się dietę, ruch, sen i relaks. Jako nauczyciel duchowy i integration coach pomagam w integracji różnych doświadczeń rozwojowych na poziomie duchowym (włączając integracje doświadczeń po ceremoniach ze świętymi roślinami).

Moja Historia

Przez 15 lat pracowałam w największych międzynarodowych korporacjach zarządzając zespołami księgowych i podatkowców. Skończyłam prawo oraz mnóstwo kursów z dziedziny księgowości, finansów, przywództwa i zarządzania, a także podyplomowe studia z psychologii czy biznesu i zarządzania.

W międzyczasie weszłam również na drogę rozwoju osobistego, która mnie zafascynowała. Ukończyłam niezliczoną ilość kursów na całym świecie również w tym obszarze. Szkoliłam się między innymi u: Brian Tracy, Tony Robbins, David Neenan, Denis Waitley, Collin P.Sisson, Joy Manne, Maryann Rosenthal, Robert Cialdini, T. Harv Eker, Olga Szwajgier, Ewa Foley, Barbara Dworakowska, Katarzyna Miller.

Przetańczyłam wiele godzin uwalniając swoje ciało (5-rytmów, Movement Medicine) m.in. z Yakov, Susannah Dharling Khan, Adam Barley, Beata Eckert.

Przeszłam szkolenia i warsztaty z terapii kwantowych/ energetycznych m.in. w UK College of Complementary Medicine w Londynie oraz u Marion Pierschkalla (ze szkoły Barbary Ann Brennan), Antoni Przechrzta, Olaff Trapp, Kasia Świstelnicka i Piotr Kaliński, Anna Kubica.

Jednakże dopiero wkroczenie na drogę szamanizmu (odbyłam ok. 100 ceremonii szamańskich ze świętymi roślinami i odkryłam, że przez wiele wcieleń byłam szamanką), tantry oraz jogi (certyfikat nauczycielski RYT-200) spowodowało całkowitą transformację w moim życiu. Idąc więc za głosem swojego przeznaczenia, podążam drogą szamanizmu, jogi i tantry, wkraczając na coraz to głębsze poziomy świadomości i doświadczając coraz więcej autentyczności, bliskości i radości w szczerych kontaktach z drugim człowiekiem na głębokim poziomie, niesamowitej wolności istnienia, piękna, ekstazy życia i spełnienia. Nie było łatwo tutaj dotrzeć, ale na pewno warto. Każda trudna chwila opłaciła się z nawiązką. A i tak, zdaje sobie sprawę, że to zaledwie niewielki “kawałeczek” tej drogi i tego, co mnie jeszcze czeka 🙂

Przez ostatni rok (2023) realizowałam swoją misję niesienia świadomości w Egipcie, gdzie prowadziłam Centrum Jogi i Medytacji w Gizie, u stóp Wielkiej Piramidy.

Jeśli tylko masz ochotę/ “czujesz wołanie”, zapraszam Cię do kontaktu ze mną i wspólnej podróży!