Shambhavi Mahamudra, czyli potężne narzędzie prowadzące do przebudzenia i ekstazy

“Na zewnątrz nie ma nic, do czego można dążyć, nic do przyciągania. Wszechświat jest we mnie, cokolwiek dzieje się we mnie, wpływa na całość.” Anita Moorjani

W ciągu 21 dni stosowania tego narzędzia, doświadczyłam zwiększonego poziomu energii i motywacji do działania, lepszego funkcjonowaniu mózgu oraz stanu ekstazy. Czułam, iż w niektórych organach kalibruje się uzdrawiająca energia. Zrozumiałam jeszcze bardziej (a właściwie poczułam dużo mocniej) to, co czytałam wielokrotnie w książce Deepaka Chopry (a doświadczałam wcześniej, jak się okazuje, w minimalnym zakresie): „Ja nie jestem we Wszechświecie, to Wszechświat jest we mnie”.

Według badań Uniwersytetu Kalifornijskiego, 90 dni stosowania tego narzędzia, codziennie przez minimum 21 minut prowadzi do:

regeneracji neuronów i wzrostu funkcji mózgowych o 241%,
50% redukcji stresu,
zwiększenia produktywności, jasności umysłu oraz emocjonalnego balansu, 
złagodzenia depresji: 86% badanych zanotowało poprawę, 50% zaprzestało brania leków, 28% zredukowało ilość leków
odmłodzenia komórek ciała o 6 lat

Jest to narzędzie, które stymuluje szyszynkę, pozostawia Cię w stanie błogości i ekstazy, pomaga pozbyć się uzależnień, poprawia przepływ energii, kalibruje energię i stwarza warunki do przebudzenia.

Jak mówi Sadhguru (hinduski mistrz duchowy), jest to „doorway to ultimate possibility” (drzwi do nieskończonych możliwości).

Narzędziem tym jest Shambhavi Mahamudra propagowana przez Sadhguru, który opowiada, że kiedy odkrył to narzędzie, to był podekscytowany, że doprowadzi wszystkich ludzi do ekstazy.

Niestety szybko przekonał się, że obecnie większość ludzi woli zażyć pigułkę, która zagwarantuje natychmiastowe uśmierzenie bólu, niż stosowanie 90 dniowej praktyki, która zmieni ich życie w ekstazę.

Obejrzyj: “Po co i w jaki sposób praktykować Shambhavi Mahamudrę?”