Szamańska Ceremonia Kreacji

Szamańska Ceremonia Kreacji (z elementami tantry)

„Mistrz pozwala energiom być w ciele i wtedy stosownie nimi zarządza. Potencjały to energie w naturalnym stanie, które mogą być przez Ciebie aktywowane. Zacznij bawić się energiami. Zacznij je poruszać. Zacznij ich doświadczać.”

Tobiasz/ Geoffrey Hoppe „Lekcje Tobiasza”

Zapraszam Cię na magiczną szamańską ceremonię kreacji. Obudź swoją wewnętrzną szamankę, wewnętrznego szamana, który mistrzowsko porusza się w energiach i potrafi wykreować swoją najlepszą drogę życia i najwspanialsze doświadczenia.

Styczeń jest bramą pomiędzy „starym” a „nowym”. To czas kiedy energie poprzedniego roku tracą swoją siłę, aby zrobić miejsce na energie nowego roku. Jest to idealny czas, aby dokonać ceremonii przejścia ze starego w nowe i połączyć się z tymi energiami, których pragniemy doświadczyć. Każdy z nas jest współkreatorem własnego życia. Weź odpowiedzialność za swoją część i wykreuj to, czego pragniesz!

Czego będziemy doświadczać podczas ceremonii?

Wyruszymy w podróż w siedem świętych, szamańskich kierunków, obudzimy naszą wewnętrzną szamankę/ naszego wewnętrznego szamana, poruszymy energie i połączymy siłę naszych energii kreacji, aby ze zwielokrotnioną mocą zamanifestować wszystko czego pragnie nasza dusza.

Połączymy się z duchem węża, aby poszerzyć świadomość i połączyć się z naszą energią Kundalini, naszym wewnętrznym ogniem i naszymi pasjami. Zrzucimy „starą skórę” zostawiając za sobą przeszłość, aby rozpocząć nowy rok z czystą kartą. Uwolnimy to, co nam nie służy. Poddamy transformacji to, co wymaga zmiany. Dotrzemy do swojej prawdziwej istoty, poznając się lepiej i docierając do swojego „kim jestem” na głębszym poziomie.

Połączymy się z duchem jaguara, aby zasilił nas swoją odwagą i mocą niezbędną do dokonania zmian i poddania się transformacji. Odnajdziemy w sobie wewnętrzną siłę do pokonywania wyzwań codziennego życia oraz wytrwałość do podążania własną drogą. Skontaktujemy się ze swoją mocą, mocą naszego serca, aby być mistrzem dla samego siebie.

Połączymy się z duchem kolibra, aby napełnił nas radością. Aby nauczył nas lekkości, elastyczności i czerpania z pełni życia, ciesząc się życiem i doceniając jego piękno i magię. Wykorzystamy jego energię do kreowania swojego wymarzonego życia z lekkością i radością.

Połączymy się z naszymi przodkami i naszymi przewodnikami dziękując im za dotychczasowe wsparcie i prosząc o przewodnictwo na naszej drodze.

Połączymy się z duchem orła, aby połączyć się ze swoją boskością i wolnością. Wzniesiemy się poza ziemskie ograniczenia, aby poszerzyć naszą perspektywę. Duch orła pomoże nam wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i przygotuje nas na nowe, abyśmy mogli poszybować ku najwyższym szczytom.

Zintegrujemy te wszystkie moce w naszych czakrach oraz naszym sercu, aby działały w nas przez cały rok.

Ułożymy szamańskie indywidualne mandale nowego życia oraz wspólną, kolektywną mandalę Nowej Ziemi.

Połączymy się z mądrością naszego ciała poprzez odpowiednie ćwiczenia.

A poza tym będziemy śpiewać mantry, tańczyć, doświadczać siebie nawzajem i doświadczać radości, magii i energii naszych nowych kreacji.

Będziemy po prostu kreować i manifestować nasz magiczny rok 2022!

Ważne informacje:

Weź ze sobą materiały do ułożenia mandali życia – kamienie, minerały, ozdoby, wszystko co podpowie Ci intuicja (oprócz materiałów sypkich oraz brudzących podłogę, których nie będziemy używać ze względu na ograniczenia wynikające z utrzymania czystości wynajętej sali).

Możesz wziąć swoje instrumenty (bęben, grzechotki itp.)

Weź ze sobą symboliczną kwotę jako dar dla Matki Ziemi (środki zostaną wpłacone na konto Fundacji Nasza Ziemia).

Miejsce: PR1ME Żoliborz, ul. Bitwy pod Rokitną 1 (wejście od ulicy Or-Ota 3)

Czas: 14.30 – 18.30

Wymiana energetyczna: 111 zł – specjalna cena uruchamiająca energie „nowego” (jedynki to nowe początki).

11 zł od każdej wpłaty zostanie przeznaczone na wsparcie dla osób promujących rozwój świadomości w ramach akcji „Wspierajmy się Wzajemnie”.

Zapisy: sylwia@shamanicway.pl

(jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu telefonicznego 579 065 347)

Link do wydarzenia na FB