Witaj w dziesiątym dniu wyzwania 21 dni z Shambhavi Mahamudrą!

Cokolwiek jest twoim marzeniem, jakkolwiek absurdalne może się to wydawać innym, jeśli chcesz przywrócić równowagę między swoimi marzeniami a nawykami, potrzebujesz zmienić energię, którą wnosisz w swoje marzenia. Jeśli brakuje Ci równowagi, dzieje się tak głównie dlatego, że energetycznie pozwoliła(e)ś, aby Twoje nawyki definiowały Twoje życie. Te nawyki i ich konsekwencje są wynikiem energii, którą im dała(e)ś.

Skoncentruj się na tej świadomości: dostajesz to, o czym myślisz, czy tego chcesz, czy nie. Zaangażuj się w myślenie o tym, czego chcesz, zamiast o tym, jak niemożliwe lub trudne może wydawać się to marzenie.

Myśli są energią mentalną; są walutą, której potrzebujesz, aby przyciągnąć to, czego pragniesz. Potrzebujesz nauczyć się przestać wydawać tę walutę na myśli, których nie chcesz, nawet jeśli możesz czuć się zmuszona(y) do kontynuowania swojego nawykowego zachowania.

Zamiast skupiać się na tym, co jest lub na tym, o czym zwykle myślała(e)ś przez całe życie, zacznij patrzeć w górę na swoje wymarzone życie, na siebie z najwyższym potencjałem i widzieć oraz mocno wierzyć w to, co widzisz. Kiedy zaczynasz myśleć w ten sposób, Wszechświat współpracuje z tobą i wysyła ci dokładnie to, o czym myślisz i w co wierzysz. Nie zawsze dzieje się to natychmiast, ale gdy w twoich myślach rozpocznie się ponowna kalibracja, zaczniesz dążyć coraz szybciej do równowagi.

Zacznij patrzeć w górę na swoje wymarzone życie, na siebie z najwyższym potencjałem i widzieć oraz mocno wierzyć w to, co widzisz.