Witaj w jedenastym dniu wyzwania 21 dni z Shambhavi Mahamudrą!

To, co robisz, równoważąc swoje życie ze swoimi marzeniami, zaczyna współtworzyć Twoje życie. Współtworzenie to wspólne wykorzystanie energii z niewidzialnego pola Ducha. To doskonale równoważy twoje powołanie w świecie z czystą energią tworzenia. Naśladujesz to pole tworzenia, będąc jak najbardziej do niego podobn(ą)ym. Wiąże się to z twoją gotowością do kontemplacji siebie jako istoty będącej w równowadze, przyciągającej warunki, które pragniesz stworzyć. To właśnie kontemplując tę moc, faktycznie ją zdobywasz.

Twoim punktem równowagi jest pewność, którą potwierdzasz myślami w stylu: wiem to, pragnę tego, jest w drodze, nic nie jest w stanie tego powstrzymać i nie ma się czym martwić.

„A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy”.

List do Hebrajczyków 11:1

To wyrównanie całkowicie odwróci twój świat. Wszechświat opiera się na prawie przyciągania. Zaczniesz widzieć, jak Wszechświat spiskuje z tobą, aby przyciągnąć właściwych ludzi, odpowiednie finanse i pozornie synchroniczne wydarzenia, które sprawią, że twoje marzenia staną się rzeczywistością, tu i teraz. Kiedy jesteś zrównoważona(y) myślami o zasługiwaniu na współpracę ze światem Ducha, aktywnie angażujesz się w jej urzeczywistnienie. Cieszysz się lekkością bycia w równowadze z twórczą energią życia.

Jezus mu powiedział: Jeśli możesz wierzyć. Wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy.

Ewangelia Św. Marka 9:23

To po prostu nie zadziała, jeśli jesteś w stanie braku równowagi, narzekasz, żyjesz w strachu lub spodziewasz się najgorszego. Ale zadziała wtedy, gdy dostosujesz swoją wewnętrzną energię twórczą – swoje myśli – tak, aby idealnie pasowały do Twoich pragnień. Myśli wzmacniające obecne nawyki, które są niezgodne z twoimi pragnieniami, należy zastąpić dostosowaną energią.

Nikt nie powiedział tego lepiej niż Jezus:

Zaprawdę powiadam wam: Ktokolwiek by rzekł tej górze: Wznieś się i rzuć w morze, a nie wątpiłby w sercu swoim, lecz wierzył, że stanie się to, co mówi, spełni mu się. Dlatego powiadam wam: Wszystko, o cokolwiek byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam”