Zwierzęta Mocy

Szamanizm to połączenie z naturą i czerpanie z niej siły. Królestwo zwierząt jest potężnym źródłem mocy, z którymi możemy się połączyć. W każdym momencie życia możemy przywołać swoje totemiczne zwierzę. Niektórzy twierdzą, iż każdy ma swoje totemiczne zwierzę, które towarzyszy nam przez całe życie. Inni uważają, iż może się ono zmieniać na różnych etapach naszego życia. Jedno nie wyklucza drugiego. Każdy jest unikalny i u każdego może być inaczej. Zwierzęta totemiczne są duchowymi archetypami zwierząt i pełnią rolę naszych duchowych opiekunów. Niezależnie jednak od tego, jakie zwierzę totemiczne towarzyszy nam obecnie, zawsze możemy przywołać duchy innych zwierząt, zależnie od potrzeby. Oczywiście zawsze czyniąc to z szacunkiem i akceptując, iż czasami dostajemy co innego niż chcemy, ale zawsze to, czego potrzebujemy.

Wąż – rezyduje w czakrze podstawy, reprezentuje świadomość, transformację, energię Kundalini, pomaga nam „zrzucić starą skórę” i otworzyć się na nowe.

Jaguar – rezyduje w czakrze sakralnej, pobudza naszą odwagę i moc niezbędną do dokonania zmian i poddania się transformacji, pomaga odnaleźć wewnętrzną siłę do pokonywania wyzwań codziennego życia oraz wytrwałość do podążania własną drogą.

Koliber – rezyduje w czakrze splotu słonecznego, napełnia radością, lekkością i elastycznością, nauczy czerpania z pełni życia, docenienia jego piękna i magii, pomoże w kreowaniu wymarzonego życia z lekkością i radością.

Orzeł – rezyduje w czakrze serca, nauczyciel wolności i symbol przywództwa, pomaga połączyć się z boskością i wolnością, wznieść się poza ziemskie ograniczenia, aby poszerzyć perspektywę. Pomaga wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i przygotowuje do poszybowania ku jego najwyższym szczytom.

Z tymi zwierzętami mocy będziemy pracować na Szamańskiej Ceremonii Kreacji w Warszawie 22.01.2022.